Photoshop sahtekarlıktır, orucu bozar !!!

Başarılı sanatçı Derya Bedavacı, Luvia Yeşilköy'de muhteşem bir sahne performansına imza attı. Rezervasyonları günler öncesinden kapanan sold-out gecede, ağırlıklı arabesk şarkılardan oluşan repertuvarı ile misafirlerini ağırlayan başarılı sanatçı, programı öncesinde basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Mart 6, 2024 - 15:39
Mart 21, 2024 - 17:13
 0  21
Photoshop sahtekarlıktır, orucu bozar !!!

BİZDE YUMURTASIZ PİDE OLMAZ, BİZ İZMİRLİYİZ

Yaklaşan ramazan ayı dolayısıyla şimdiden herkesin Ramazan-ı şerifini kutladığını söyleyerek başladığı röportajda ''Yumurtasız pide kaç para biliyor musunuz?'' sorusuna ''15 lira diye biliyorum ama yumurtasız pide var mı ondan emin değilim. Biz İzmirliyiz bizde yumurtasız pide olmaz. İlk defa sizden duyuyorum yumurtasız pideyi.'' yanıtını veren Derya Bedavacı, İzmirli olmanın ayrıcalık olduğunu da söyledi.
PHOTOSHOP ORUCU BOZAR, SAHTEKARLIK SONUÇTA
Bir muhabirin ''Photoshop orucu bozar mı?'' şeklindeki esprili sorusuna '' Bence bozar yapmasınlar, sahtekarlığa giriyor, yalancılık sonuçta'' sözleri ile karşılık veren başarılı sanatçı, son dönemin trend polemiğine de kendi penceresinden bir bakış açısı ile yorum yaptı. ''Erkeğe estetik yakışır mı?'' sorusuna yakışır elbette, neden yakışmasın.'' yanıtını veren Derya Bedavacı, ''Eşiniz eve elmacık kemiklerini aldırarak veya botokslu gelse ilk tepkiniz ne olurdu?'' sorusu karşısında ise kısa bir süre durakladıktan sonra, ''insan yadırgar ama ihtiyacı varsa yapsın ne diyebilirim.'' dedi.
SOSYAL MEDYA GÖMÜCÜLERİNE KARŞIYIM
''Sosyal medya gömücülerine çok karşıyım. Bir bakıyorsun bir tane takipçileri yok ama sizi alabildiğine gömüyorlar.'' ifadeleri ile ayrı bir parantezde açan Bedavacı, zaman zaman bu linçten kendisininde payını aldığını söyledi.
POZİTİF AYRIMCILIĞA KARŞIYIM
Son olarak ''8 Mart Dünya Kadınlar Günü'' için kendisinden görüş ve yorum talebinde bulunan muhabirlere, ''Ben pozitif ayrımcılığa bir tık karşıyım. İnsanlar kendilerini eşit şartlarda ve doğru ifade edebilmeli. Kadın ya da erkek fark etmez. Umarım kıymetimizin bilindiği bir gelecek olur.'' sözleri ile karşılık veren Derya Bedavacı, ''kadınların sadece kıymet bilinsin isterler, bu kadar basit'' dedi. 
Röportajın ardından sahnedeki yerini alan başarılı sanatçı, saatler öncesinden mekanı tıklım tıklım dolduran misafirlerine müzik dolu unutulmaz bir akşam yaşattı.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow