Sanatçı Zara'dan dekolteye bornoz kalkanı

Türk müziğinin en güçlü kadın sesleri arasında yer alan başarılı sanatçı Zara, Luvia Yeşilköy sahnesinde muhteşem bir performansa imza attı. Sahne öncesinde basın mensupları ile bir araya gelerek soruları yanıtlayan Zara, yine samimi açıklamalar yaptı.

Mart 7, 2024 - 12:28
Mart 21, 2024 - 17:12
 0  24
Sanatçı Zara'dan dekolteye bornoz kalkanı

ÇOK KONUŞULAN DEKOLTEYE AÇIKLIK GETİRDİ

Basın mensuplarının karşısına bornozu ile çıkan Kıbrıs konserinde giydiği derin dekolteli kıyafeti ile ilgili kendisine yöneltilen sorularla başlayan röportajda ''Bir kıyafet giydiniz, bütün medya mahallesi konuştu.'' diyen bir muhabire ''Vallahi bizim mahallede konuşuyor. Bundan sonra karar aldım. Sahneye böyle bornozla çıkacağım sahneye korkudan.'' yanıtını veren Zara, sözlerini şöyle tamamladı; ''Styling diye bir şey var. Düğünde, belediye konserinde, kıbrıs konserinde giyeceğin kıyafetler hep farklı farklı. Dolayısıyla kafana göre giyinemiyorsun, arkada bütün bunlara karar veren koskoca bir ekip var.  Tüm bunlar bir matematik ürünü. Büyük bir konser verdiğinde, mekanın ne kadar dolu olduğu, müzikalite ve şovlar konuşulmuyo, kıyafet konuşuluyor. Halbuki ben aynı gün Eypio ile bir şarkı yayınladım. Ben sahnede zarif ve şık görünmek zorundayım, bu benim işim. bu konuda kendini yetiştirmiş ve ehil insanlarla çalıştığımı düşünüyorum.''
8 MART MESAJINDA ANADOLU VURGUSU
Dünya kadınlar günü ilgili neler söylemek istediğini soran muhabirlere, ''Canımız ciğerimiz diyerek bağrımıza bastığımız anadolu bile, ismini analarımızdan alır. Bir kadın doğuşmuş olsun-olmasın anne şefkati ile yoğrulmuş olarak gelir dünyaya. Her şeyi çekip çeviren, herkesten sorumlu olan ve aynı zamanda da kendine bakmaya çalışandır kadın.'' yanıtını veren Zara, bir günlüğüne erkek olsa yapacağı ilk şeyi sorusuna ise ''Erkek olmak nasıl bir şey merak ediyorum. Bir günlüğüne erkek olsam bir kadını gerçekten mutlu etmek isterdim.'' sözleriyle cevap verdi.

BU TOPRAKLARIN FERDİ OLDUĞUM İÇİN GURUR DUYUYORUM
Son olarak ''Türkiye'de kadın olmayı bir cümle ile özetler misiniz?'' diyen gazetecilere ''Coğrafya kaderdir doğru. Bazen zorlukları olsada bu ülkeyi ve bu toprakların insanlarını çok ama çok seviyorum. Bu topraklarda yaşayan bir insan ve bu ülkenin bir ferdi olduğum için kendimle gurur duyuyorum.'' sözleri ile karşılık veren ardından sahnedeki yerini aldı.
Kendisini dinlemeye gelen misafirlerine müzik dolu unutulmaz bir akşam yaşatan Zara, yoğun istek üzerine sahnesini yarım saat uzattı.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow