Sokak hayvanlarına sahip çıktı

Başarılı sanatçı Derya Bedavacı, 31 Aralık gecesinde de sahne alacağı Luvia Yeşilköy sahnesinde adeta yılbaşı provası yaptı.

Aralık 18, 2023 - 03:42
Şubat 28, 2024 - 17:12
 0  11
Sokak hayvanlarına sahip çıktı
ALTIN KELEBEK MUTLULUĞU
   
Sahne öncesinde 'muhabirlerin sorularını yanıtlayan DeryaBedavacı, aldığı ödülün kendisi için son derece kıymetli olduğunu dile getirerek ''O ödülde binlerce insanın emeği, sevenlerimin teveccühü, son dece özel bir jürinin takdiri var. Bu yüzden çok değerli bir ödül benim için. Yıllardır hiç bir sahnemde beni yalnız bırakmayan müzikseverlere teşekkür ediyorum ve aldığım ''Altın Kelebek''i onlara atfediyorum.'' dedi.
  
BİKİNİ SORUSUNA NET CEVAP
  
2023 Yılını geride bırakırken bu yılda yaşadığı hangi ana tekrar geri dönmek istediğini soran gazetecilere ''Valla yaz aylarına, plajda sere serpe güneşlendiğimiz denize girdiğimiz günlere geri dönmek isterdim.'' yanıtını veren başarılı sanatçı, ''Basına yansıyan bikinili tatil fotoğrafınız neredeyse hiç yok. Özellikle mi kaçıyorsunuz?'' sorusuna ise, ''Magazinciler nerede gezer ben bilmem ki. Aslında bir tane bikinili fotoğrafım var, biri çekmiş. Ama özellikle magazincilerin olduğu bölgelere gidip fotoğraf verme gibi bir uğraşım yok.'' sözleriyle karşılık verdi.
  
SOKAK HAYVANLARININ UYUTULMASINA KARŞIYIM...
  
Son günlerde sıkça tartışılan ''Sokak Hayvanlarının Uyutulması'' tartışması hakkında da konuşan Bedavacı, ''Ben bu tip bir uygulamanın yanlış olacağını düşünüyorum. Avrupa'da bir çok örneği var. Uyutmak yerine kısırlaştırmak belkide daha iyi bir uygulama olacaktır. Ancak kısırlaştırma süreci biraz uzun ve toplumun tüm paydaşlarının katkıda bulunması gereken bir süreç. Hepimize vazife düşüyor.'' ifadelerini kullanırken, muhabirlerin ''Barınaktan sokak hayvanı sahiplenmeyi düşünür müsünüz?'' sorusuna ise ''Benim zaten barınaktan sahiplendiğim 4 tane köpeğim var. Sadece yoğun konser ve iş takvimimden dolayı evime getiremiyorum ama tüm bakımlarını ve giderlerini üstleniyorum.'' sözleri ile yanıt verdi.
  
MAĞDURİYETİ İÇLERİNE SİNDİREBİLİYORLARSA...
  
Son olarak gündemden düşmeyen ''Fon Vurgunu'' ve ''Fenomenlerin Kara Para Soruşturması'' ile ilgili kendisine yöneltilen soruları da yanıtlayan başarılı sanatçı, ''Fon Vurgunundan haberim yok, siz söyleyince duydum, öyle bir şey mi varmış? Fenomenlerin olayını biliyorum. Böyle şeyler her dönem oluyor. Haksız kazanç, bir sürü hakkı olan insanın mağduriyeti... İçlerine sindirebiliyorlarsa ne diyelim yani...'' sözleriyle bu konuda en son kararı yargının vereceğini dile getirdi.
  
Röportajın ardından sahnedeki yerini alan Derya Bedavacı, performansı ile kendisini dinlemeye gelen müzik severleri mest etti.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow