Uzay mı? Payvyon mu? Haktan kararını verdi !!

Şan imparatoru başarılı sanatçı Haktan, Luvia Yeşilköy sahnesi öncesinde ''Gece Muhabiri'' mikrofonuna çok özel açıklamalar yaptı.

Şubat 9, 2024 - 03:20
Şubat 28, 2024 - 17:10
 0  11
Uzay mı? Payvyon mu? Haktan kararını verdi !!

Türk müziğinin en güçlü sesleri arasında gösterilen başarılı sanatçı Haktan, Luvia Yeşilköy sahnesinde muhteşem bir performansa imza attı.

Estetik sorusuna Haktan'dan net cevap: "Herkes kendine yakışanı yapabilir."

Sanatçı, sahne öncesi basın mensuplarına estetikle ilgili net ve açık bir tavır sergiledi. "Erkeğe estetik yakışır mı?" sorusuna, "Herkes kendine yakışanı yapabilir. Kendi kararlarına yorum yapmam. Ben kesinlikle yaptırmam. Mimiklerimi ve yüzümün çizgilerini daha çok seviyorum" yanıtını verdi.

Bir basın mensubunun ‘Eve estetikli gitsen tepki ne olur?’ sorusuna ‘’Estetiğin neresi olduğuna bağlı tabii ki, eşim hemen anlar. Önce kızmaz ama ömür boyu estetik yaptırmayacağımı söylersem olay kapanır.’’ diyerek kahkaha attı.

Dizideki şarkılar repertuarımda yer almıyor

Son dönemde gündem olan pavyon sahneleri için ‘’Pavyon kültürü var. Yıllardır bu Türkiye’nin içinde var. Bu kadar ilgi görmesine saygı duyarım. Dizideki şarkıyı repertuarıma almadım. Sahne de okumuyorum.’’ dedi.

Röportajın ardından sahnedeki yerini alan Haktan, şarkıları ve eşsiz yorumu ile kendisini dinlemeye gelen müzikseverlere tam anlamıyla bir müzik ziyafeti çekti."

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow